LW-50-LCLC-10

kr207,39 ekskl. MVA

Fiberkabel  LC – LC  50/125  Duplex  LSZH  OM2  «Orange»   10,0m

Fibre Optic, LC/LC, 50/125
duplex, 10m, LSZH, OM2

100 Megabit/s = OM2 Faser (50µ) opptil 2000 m – OM3 Faser (50µ) opptil 2000 m

1 Gigabit/s = OM2 Faser (50µ) opptil 550 m – OM3 Faser (50µ) opptil 900 m

10 Gigabit/s = OM2 Faser (50µ) opptil 84 m – OM3 Faser (50µ) opptil 300 m

Tilleggsinformasjon

Vekt 0.07 kg