LW-50-LCLC-150

Logg inn for priser

Fiberkabel  LC – LC  50/125  Duplex  LSOH  OM2  «Orange»   150,0m

LWL (Fibre Optic), LC/LC, 50/125.
duplex, 150m, LSZH, OM2

100 Megabit/s = OM2 Faser (50µ) opptil 2000 m – OM3 Faser (50µ) opptil 2000 m

1 Gigabit/s = OM2 Faser (50µ) opptil 550 m – OM3 Faser (50µ) opptil 900 m

10 Gigabit/s = OM2 Faser (50µ) opptil 84 m – OM3 Faser (50µ) opptil 300 m