LW-50-LCLC-25

Fiberkabel  LC – LC  50/125  Duplex  LSOH  OM2  «Orange»   25,0m

Beskrivelse

LWL (Fibre Optic) , LC/LC, 50/125
duplex, 1m, LSZH, OM2 orange

100 Megabit/s = OM2 Faser (50µ) opptil 2000 m – OM3 Faser (50µ) opptil 2000 m

1 Gigabit/s = OM2 Faser (50µ) opptil 550 m – OM3 Faser (50µ) opptil 900 m

10 Gigabit/s = OM2 Faser (50µ) opptil 84 m – OM3 Faser (50µ) opptil 300 m

Tilleggsinformasjon

Vekt 0.19 kg