LW-9-SCSC-05-OS2

Fiberkabel  SC – SC  9/125  Duplex  LSZH  OS2  «Gul»   0,5m

Beskrivelse

Fiberpatchkabel, SC/SC, 9/125, SM, 0,5m
Halogenfri, Duplex, 2mm, gul, G657A, OS2

– G657A kabel for mindre tap ved liten bøydiameter (ned til 20 mm. For standard fiberkabel anbefales bøydiameter over 60mm.)
– UPC polerte kontakter for maksimal demping av returlys

Tilleggsinformasjon

Vekt 0.03 kg