LW-PA-24-LC

Fiberpanel  19″  24 port  LC  1U  Grå  Uten splicekasett

Beskrivelse

Fiberpanel, 24 x LC duplex, skuff

Tilbehør:
Fiber skjøteledd LC – LC Duplex / Singlemode
Art.-nr.: LW-LCLC-BU-S

Fiber skjøteledd LC – LC Duplex / Multimode
Art.-nr.: LW-LCLC-BU

Skruer til Fiberadateren

Art.-nr.:

 

Unassembled, depth adjustable
Steel sheet 1.5 mm
6 x self adhesive fiber tray
Front panel screwed
With sleeve nut (item 80555.1) max. 4 splice cassettes installable
Cable entry at the rear, prepared for PG16/M20

Tilleggsinformasjon

Vekt 2.64 kg